Sport szkolny

 • Jelnianki Mistrzyniami Powiatu

  04.11.2017

  W dniu 30.10.2017 na hali w Brzeznej został rozegrany finał Powiatowy w Halowej Piłki Nożnej dziewcząt. W zawodach tych bezkonkurencyjne okazały się gimnazjalistki z Jelnej, które odniosły komplet zwycięstw i będą reprezentować powiat Nowosądecki podczas zawodów Rejonowych. Gratulujemy !!!

  więcej >>
 • Dawid Trojanowski Mistrzem Powiatu

  14.03.2017

  W Zespole Szkół w Gródku n/Dunajcem 7 marca br. rozegrano turniej tenisa indywidualnego stołowego dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Stawką zawodów był tytuł Mistrza Powiatu Nowosądeckiego, który w kategorii chłopców zdobył Dawid Trojanowski z Siennej. Wśród dziewczyn wysokie – 5 miejsce – zdobyła Marta Wolak z Lipie, która wspólnie z Dawidem będzie reprezentować Powiat Nowosądecki na zawodach rejonowych. Gratulujemy!

  więcej >>
 • Ferie 2016 z GOKiem i Biblioteką

  12.01.2016

  Przed nami ferie zimowe. Tradycyjnie już Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem przygotował wiele atrakcji na najbliższe dwa tygodnie. Nie zabraknie zajęć plastycznych, muzycznych, tanecznych, ceramicznych, konkursów literackich, fotograficznych i oczywiście dużo ruchu na świeżym powietrzu...

  więcej >>
 • Nasze tenisistki stołowe najlepsze w powiecie…

  17.01.2017

  12 stycznia br. w Zespole Szkół w Mogilnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt szkół gimnazjalnych. Najlepsza na tym szczeblu rozgrywek okazała się Paulina Bielak z Gródka nad Dunajcem, a jej koleżanka z gimnazjum – Marlena Sromek zdobyła miejsce III...

  więcej >>
 • Półfinał Mistrzostw Małopolski w tenisie stołowym dla dziewczyn z Gródka nad Dunajcem

  27.11.2016

  24 listopada br. hala sportowa w Gródku nad Dunajcem gościła 16 drużyn z powiatów: limanowskiego, gorlickiego, nowosądeckiego i miasta Nowy Sącz, które rywalizowały ze sobą w Półfinale Mistrzostwo Małopolski - Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Gimnazjalistki z Gródka nad Dunajcem - Paulina Bielak, Marlena Sromek i Dominika Turek okazały się najlepsze zwyciężając swoje rywalki i zapewniając sobie awans do turnieju finałowego. Drużyna z Przydonicy zdobyła III miejsce. Gratulujemy!

  więcej >>
 • Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w piłce halowej dla chłopców z Rożnowa!

  06.11.2016

  3 listopada br. w hali sportowej Gimnazjum w Rytrze odbył się turniej piłki halowej chłopców szkół podstawowych. Stawką zawodów był tytuł Mistrza Powiatu Nowosądeckiego i awans na zawody rejonowe. Zwycięstwo odnieśli młodzi piłkarze ze Szkoły Podstawowej w Rożnowie. Dodatkowo Antoni Bednarek został wybrany najlepszym piłkarzem turnieju. Gratulujemy!

  więcej >>
 • Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w piłce ręcznej – najlepsi gimnazjaliści z Podola-Górowej!

  09.04.2016

  7 kwietnia br. w hali sportowej Gimnazjum w Brzeznej zorganizowano turniej piłki ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego. Turniej wygrali reprezentanci naszej gminy – gimnazjaliści z Podola-Górowej, którzy zdobyli tytuł Mistrza Powiatu i awans na zawody rejonowe.

  więcej >>
 • Orliczki UKS 3 Staszkówka Jelna Halowym Mistrzem Małopolski

  15.03.2016

  Kolejny wspaniały sukces zanotowały piłkarki z klubu UKS 3 Staszkówka Jelna. Podczas finałów Halowych Mistrzostw Małopolski w kategorii Orliczek rozgrywanych w Łapanowie (12.03.2016r.) zespół z naszego regionu bezapelacyjnie zwyciężył uzyskując tytuł Mistrza Małopolski.

  więcej >>
 • Gimnazjaliści z Przydonicy najlepsi w turnieju siatkówki...

  04.03.2016

  Mistrzostwo Gminy Gródek nad Dunajcem w piłce siatkowej chłopców zdobyli gimnazjaliści z Przydonicy. Gospodarze turnieju - chłopcy z Podola-Górowej - zajęli II miejsce. Na najniższym stopniu podium stanęli siatkarze z Rożnowa.

  więcej >>
 • Gimnazjalistki z Rożnowa najlepsze w siatkówce...

  20.02.2016

  Dziewczyny z Gimnazjum z Rożnowa zdobyły Mistrzostwo Gminy Gródek nad Dunajcem w piłce siatkowej. Turniej odbył się na hali sportowej w Rożnowie. Gospodynie turnieju pokonały swoje koleżanki z Przydonicy i Podola-Górowej awansując do kolejnego etapu Gimnazjady. Gratulujemy!

  więcej >>
 • Przydonica najlepsza w siatkówce...

  05.02.2016

  W minioną środę w Zespole Szkół w Jelnej odbyły się Gminne Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Szkół Podstawowych. Do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów dziewcząt i 3 zespoły chłopców. Podwójny sukces w rozgrywkach odniosła szkoła w Przydonicy zdobywając tytuły mistrzowskie.

  więcej >>
 • DZIEWCZYNY Z GIMNAZJUM W GRÓDKU NAD DUNAJCEM MISTRZYNIAMI POWIATU…

  19.12.2015

  Paulina Bielak, Marlena Sromek i Małgorzata Surdziel zdobyły Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w drużynowym tenisie stołowym. Zawody rozegrano 17 grudnia br., na hali sportowej w Gródku nad Dunajcem. Nasze dziewczyny będę reprezentować Powiat Nowosądecki na zawodach rejonowych, które odbędą się w marcu 2016 w Limanowej. GRATULUJEMY!

  więcej >>
 • Gimnazjaliści z Jelnej najlepsi w piłce nożnej!

  23.05.2015

  Rożnowski "Orlik" gościł 21 maja br. gimnazjalistów naszej gminy na rozgrywkach piłki nożnej tzw. "6". Do rywalizacji stanęły cztery gimnazja: Jelna, Podole-Górowa, Przydonica i gospodarze czyli Rożnów. Najlepszym okazał się zespół z Jelnej wygrywając wszystkie pojedynki. Na boisku w składach Rożnowa i Jelnej pojawiły się również dziewczęta udowadniając, że piłka nożna jest nie tylko dla facetów.

  więcej >>
 • UKS STASZKÓWKA JELNA MISTRZEM MAŁOPOLSKI!

  26.04.2015

  Kolejny sukces młodych piłkarek z Jelnej. Podczas finałowego turnieju Mistrzostw Małopolski w piłce nożnej dziewcząt na boisku Bronowianki w Krakowie nasze "Gwiazdeczki" odniosły komplet zwycięstw nie tracąc w zawodach żadnej bramki. Nasze Mistrzynie wywalczyły jednocześnie awans do Półfinałów Mistrzostw Polski. GRATULUJEMY!

  więcej >>
 • Młodziczki UKS 3 Staszkówka Jelna o krok od półfinałów Mistrzostw Polski !!!

  14.04.2015

  Młodziczki z żeńskiego klubu UKS 3 Staszkówka Jelna wykonały bardzo duży krok w stronę półfinałów Mistrzostw Polski. Zarówno starsze dziewczęta (rocznik 2002), jak i ich młodsze koleżanki (roczniki 2003-2005) zajęły pierwsze miejsce w I Turnieju Małopolskiej Ligi Młodziczek odnosząc komplet zwycięstw...

  więcej >>
 • PIŁKARKI Z JELNEJ ZAGRAJĄ W FINAŁACH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA!

  19.02.2015

  Trwają rozgrywki o Mistrzostwo Małopolski w Halowej Piłce Nożnej Kobiet w różnych kategoriach wiekowych. Znakomicie w turniejach eliminacyjnych zaprezentowały się młode piłkarki z klubu UKS 3 Staszkówka Jelna, które zarówno w kategorii Młodziczek jak i Orliczek zdecydowanie zwyciężyły uzyskując awans do ścisłego finału.

  więcej >>
 • Awans naszych tenisistów stołowych na zawody wojewódzkie!

  02.02.2015

  2 lutego br. w Zespole Szkół w Gródku n/Dunajcem rozegrano Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców – oczywiście z udanym udziałem reprezentantów naszej gminy. Trójka naszych uczniów wywalczyło awans na zawody wojewódzkie.

  więcej >>
 • Gimnazjalistki z Jelnej Mistrzami Powiatu Nowosądeckiego

  18.12.2014

  16 grudnia br. w Zespole Szkół w Gródku n/Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym szkół gimnazjalnych. Wśród dziewcząt Mistrzyniami Powiatu zostały uczennice z Jelnej, a drugie miejsce zajęły dziewczęta z Gródka nad Dunajcem.

  więcej >>
 • Marlena Sromek z Lipia wicemistrzynią Powiatu Nowosądeckiego w tenisie stołowym!

  24.11.2014

  20 listopada br. w Zespole Szkół nr 2 w Kamionce Wielkiej rozegrano Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt szkół podstawowych. Wicemistrzynią Powiatu została Marlena Sromek ze Szkoły Podstawowej z Lipie (op. Zygmunt Opiło).

  więcej >>
 • Mamy wicemistrzynie Powiatu Nowosądeckiego w piłce nożnej!

  09.11.2014

  4 listopada 2014 r w hali sportowej w Rytrze rozegrano Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Piłkarki ze Szkoły Podstawowej z Jelnej zdobyły drugie miejsce ustępując gospodyniom dopiero po… 10 seriach rzutów karnych!

  więcej >>
strony 1 2