Orliczki UKS 3 Staszkówka Jelna Halowym Mistrzem Małopolski

Kolejny wspaniały sukces zanotowały piłkarki z klubu UKS 3 Staszkówka Jelna. Podczas finałów Halowych Mistrzostw Małopolski w kategorii Orliczek rozgrywanych w Łapanowie (12.03.2016r.) zespół z naszego regionu bezapelacyjnie zwyciężył uzyskując tytuł Mistrza Małopolski.

Już sam awans do finałów to duże osiągniecie, natomiast zwycięstwo w bardzo trudnych i wyrównanych zawodach jest jednym z największych sukcesów piłkarek z Staszkówki-Jelnej. Poza osiągnięciem zespołowym również indywidualne wyróżnienie trafiło do Anity Romuzgi, która została Królem strzelców. Sukces piłkarek "Trójeczki" jest tym większy że w pokonanym polu pozostał faworyzowany zespół Piasta Skawina, który w tej kategorii wiekowej w zeszłym roku wywalczył Mistrzostw Polski.
Wyniki turnieju finałowego:
UKS 3 Staszkówka Jelna - Regulice 6-1
UKS 3 Staszkówka Jelna - Bronowianka Kraków 5-0
UKS 3 Staszkówka Jelna - Piast Skawina 1-0
UKS 3 Staszkówka Jelna - AS Progres Kraków 1-1
UKS 3 Staszkówka Jelna - Naprzód Sobolów 4-0

Skład druzyny: Romuzga A, Grybel A, Skoczeń D, Smoleń J, Wiejaczka M, Mastalerz M, Świderska A, Małek J, Zalewska D, Rembiasz M, Baziak A, Ogar A, Górowska Alicja i Aldona. Trenerzy: Wojciech Mróz i Michał Bąk

Gratulacje dla dziewcząt oraz trenerów.