• UWAGA!!! W związku ze zwiększeniem zachorowań na koronawirusa w powiecie nowosądeckim informujemy, że od 15.07.2020 r. ponownie wyłącza się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Podania proszę wkładać do przygotowanych pojemników na dokumenty, wystawionych przed Urzędem Gminy. Jeśli niezbędna jest wizyta w urzędzie, w szczególności w sprawach dotyczących stanu cywilnego, dowodów osobistych lub spraw dot. podatków i opłat - zachęcamy do uprzedniego umówienia się.

Nasza Gmina

Szanowni Państwo!

Miło jest nam powitać Was w gminie Gródek nad Dunajcem, miejscu niezwykłym pod względem krajobrazowo-przyrodniczym, bogatym historycznie i kulturowo oraz obfitującym w atrakcje turystyczne. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami, które wzbogacą Państwa wiedzę o jednej ze wsi gminy Gródek nad Dunajcem oraz pomogą w wyborze czegoś dla siebie z licznych atrakcji miejscowości.

Jesteśmy dumni z dziedzictwa otrzymanego od natury i przodków, dlatego chcielibyśmy podzielić się z Państwem tym co mamy najlepsze: pięknem i różnorodnością krajobrazu, bogactwem folkloru, a przede wszystkim możliwością wypoczynku w tych niezwykłych zakątkach, dających ukojenie duszy i ciału. Szczegółowe informacje o atrakcjach, imprezach kulturowych znajdują się na stronie internetowej: www.gminagrodek.pl

Podczas pobytu na terenie gminy Gródek nad Dunajcem życzymy czynnego wypoczynku,  powrotu do natury i  odnalezienia siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat naszej Gminy:

fot.cfr-arka.pl/