Przejdź do stopki

Młodziczki UKS 3 Staszkówka Jelna o krok od półfinałów Mistrzostw Polski !!!

Treść

Młodziczki z żeńskiego klubu UKS 3 Staszkówka Jelna wykonały bardzo duży krok w stronę półfinałów Mistrzostw Polski. Zarówno starsze dziewczęta (rocznik 2002), jak i ich młodsze koleżanki (roczniki 2003-2005) zajęły pierwsze miejsce w I Turnieju Małopolskiej Ligi Młodziczek odnosząc komplet zwycięstw...

W dniu 11.04.2015 Młodziczki (rocznik 2002 i młodsze) z żeńskiego klubu UKS 3 Staszkówka Jelna wykonały bardzo duży krok w stronę półfinałów Mistrzostw Polski. Na boisku Moszczanki Moszczenica został rozegrany I turniej Małopolskiej Ligi Młodziczek w grupie Mistrzowskiej. Piłkarki UKS 3 Staszkówka Jelna w 5 spotkaniach odniosły komplet zwycięstw i są samodzielnym liderem. Ostatni turniej eliminacyjny zostanie rozegrany 26 kwietnia w Krakowie. Dwa pierwsze zespoły uzyskują awans do półfinałów Mistrzostw Polski, które są organizowane po raz pierwszy przez PZPN.

Poniżej prezentujemy wyniki turnieju:
UKS 3 Staszkówka Jelna - Prądniczanka Kraków 2-0
Starówka N.Sącz - UKS 3 Staszkówka Jelna 0-8
UKS 3 Staszkówka Jelna - Bronowianka Kraków 2-1
Respekt Myślenice - UKS 3 Staszkówka Jelna 0-6
Piast Skawina - UKS 3 Staszkówka Jelna 1-3

 

Dzień później na boisku AS Progres Kraków został rozegrany turniej Małopolskiej Ligi Młodziczek (finał B)  W rozgrywkach tych uczestniczy II zespół UKS 3 Staszkówka Jelna składający się z dziewcząt z  roczniki 2003-2005. Młodsza drużyna zaprezentowała się równie dobrze jak starsze koleżanki zajmując pierwsze miejsce.

Poniżej wyniki poszczególnych spotkań:
UKS 3 Staszkówka Jelna II - MKS ZWM Wodna Trzebinia 3-1
UKS 3 Staszkówka Jelna II - Victoria Gaj 1-1
UKS 3 Staszkówka Jelna II - Triumf Alwernia 3-1
UKS 3 Staszkówka Jelna II - AS Progres Kraków 4-2

Gratulacje dla dziewcząt i sztabu trenerskiego.

(WM)