Przejdź do stopki

Gimnazjalistki z Jelnej Mistrzami Powiatu Nowosądeckiego

Treść

16 grudnia br. w Zespole Szkół w Gródku n/Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym szkół gimnazjalnych. Wśród dziewcząt Mistrzyniami Powiatu zostały uczennice z Jelnej, a drugie miejsce zajęły dziewczęta z Gródka nad Dunajcem.

W zawodach brali udział uczniowie szkół gimnazjalnych wyłonieni w turniejach międzygminnych osobno w kategorii dziewcząt i chłopców, po 2 drużyny z w/w zawodów. Do zawodów w kategorii dziewcząt zgłosiło się 5 drużyn. Najlepsze okazały się drużyny z naszej gminy zajmując dwa pierwsze miejsca. Mistrzyniami Powiatu Nowosądeckiego zostały dziewczyny  z Jelnej w składzie: Paulina Pancerz, Dominika Bomba i Katarzyna Zając (opiekun: Wojciech Mróz), a wicemistrzynie z Gródka nad Dunajcem to Małgorzata Surdziel, Paulina Bielak i Patrycja Bomba (opiekun: Janusz Jurkowski).

Nasze drużyny będą reprezentować Powiat Nowosądecki na zawodach rejonowych w Limanowej (13.03.2015r.).

Gratulujemy zawodniczkom oraz ich opiekunom. Powodzenia na zawodach rejonowych!

Wiecej zdjęć oraz sprawozdanie z zawodów: TUTAJ.