Spółka EMPOL z Tylmanowej będzie odbierać odpady komunalne z Gminy Gródek nad Dunajcem

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL sp. z o.o. będzie odbierać odpady komunalne z terenu Gminy Gródek nad Dunajcem w roku 2018. Spółka z Tylmanowej pokonała w przetargu 3 konkurentów oferując nie tylko najlepsze warunki realizacji zamówienia (w tym najniższą cenę), ale wykazała się również odpowiednim doświadczeniem i zapleczem technicznym.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL sp. z o.o.  będzie odbierać odpady komunalne z terenu Gminy Gródek nad Dunajcem w roku 2018. Spółka z Tylmanowej pokonała w przetargu 3 konkurentów oferując nie tylko najlepsze warunki realizacji zamówienia (w tym najniższą cenę), ale wykazała się również odpowiednim doświadczeniem i zapleczem technicznym.

Podpisana umowa obejmuje usługę zbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu całej Gminy Gródek nad Dunajcem do końca 2018 roku. Za kwotę ponad 718 tys. zł ma zostać odberanych i zagospodarowanych 1530,2 ton odpadów komunalnych. Ostateczne koszty realizacji zamówienia zależeć będą od faktycznej ilości i rodzaju zebranych odpadów.

Zasady zbiórki odpadów nie uległy zmianie. Aktualne harmonogramy zbiórki odpadów dla poszczególnych rejonów można pobrać tutaj: HARMONOGRAM ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH - ROK 2018