Projekt Programu Współpracy Gminy Gródek nad Dunajcem z organizacjami pozarządowymi do konsultacji

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem przedstawia do konsultacji społecznych projekt Programu Współpracy Gminy Gródek nad Dunajcem z organizacjami pozarządowymi na 2015r.

Program dostępny jest na stronie internetowej gminy Gródek nad Dunajcem www.gminagrodek.pl, zakładka Aktualności, oraz w wersji drukowanej w Urzędzie Gminy  w pok.16.

Konsultacje przeprowadzone zostaną w terminie od 21 stycznia do 5 lutego 2015r. poprzez wyrażenie opinii wysyłanej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres gmina@gminagrodek.pl

Warunkiem udziału w konsultacjach organizacji pozarządowej jest podanie nazwy organizacji, osób uprawnionych do reprezentowania, oraz podania imienia i nazwiska osoby wypowiadającej się w imieniu organizacji.

Wyniki konsultacji ujęte będą w uzasadnieniu uchwały.

Pliki

PROGRAM WSPÓŁPRACY - PROJEKT 263.76 KB