• UWAGA!!! W związku ze zwiększeniem zachorowań na koronawirusa w powiecie nowosądeckim informujemy, że od 15.07.2020 r. ponownie wyłącza się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Podania proszę wkładać do przygotowanych pojemników na dokumenty, wystawionych przed Urzędem Gminy. Jeśli niezbędna jest wizyta w urzędzie, w szczególności w sprawach dotyczących stanu cywilnego, dowodów osobistych lub spraw dot. podatków i opłat - zachęcamy do uprzedniego umówienia się.

IV Bieg nad Jeziorem Rożnowskim - BIEG GŁÓWNY - META (12.07.2015r.)

No i szczęśliwie dotarliśmy do upragnionej mety. Jedni zrobili to szybciej, drudzy trochę wolniej, ale przecież liczy się nie tylko zwycięstwo nad rywalami, ale przede wszystkim nad samym sobą.
Niemniej jednak warto wspomnieć, że zwycięzcą IV Biegu nad Jeziorem Rożnowskim został Maciej Badurek z Mińska Mazowieckiego, który osiągnął czas 35:22! Wśród Pań najlepsza okazała się Regina Kulka z Ropy (ULKS Lipinki) z czasem 42:12. Nordic walking na dystansie 6 km wygrywa natomiast Gabriela Markowicz – Nowa Dęba z czasem 45:58.
Z pełnymi wynikami można się zapoznać na: http://pomiar-czasu.pl/wyniki2.php?nr=z150712
 

Galeria