Dotacje na remont obiektów zabytkowych na rok 2024 ze środków Rządowego Programu Odbudowy Zabytków

Na podstawie Uchwały Rady Gminy Gródek nad Dunajcem z dnia 6 grudnia 2023r. wnioski o dotację celową na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków należy składać do dnia 11 kwietnia 2024r., pisemnie w siedzibie Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem.

Poniżej znajduje się wzór wniosku o udzielenie dotacji wraz z wykazem dokumentów związanych z ubieganiem się o dotację na remont zabytków.

W razie pytań prosimy o kontakt z p. Renatą Rybską – kierownikiem Referatu Inwestycji i Zamówień Publicznych. Telefon kontaktowy: 18 440 10 35 wew. 34, mail rrybska@gminagrodek.pl

Dotacje udzielane są na podstawie Uchwały Rady Gminy Gródek nad Dunajcem z dnia 6 grudnia 2023r. w sprawie przyjęcia zasad udzielania dotacji.