Zmiany w obsłudze mieszkańców w Urzędzie Gminy

Zmiany w obsłudze mieszkańców w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem

Szanowni Państwo

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiczną na terenie Powiatu Nowosądeckiego, w której rozprzestrzenia się wirus SARS – CoV 2 i wzrost zachorowań na chorobę COVID – 19 uprzejmie informuję, że z dniem 15 lipca 2020r do odwołania

w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. zostaje zmieniony tryb obsługi obywateli.

W trosce o bezpieczeństwo nie będzie możliwości złożenia dokumentów osobiście za potwierdzeniem odbioru.

Przed budynkiem pod nadzorem pracownika Dziennika Podawczego umieszczona jest w godz.:

poniedziałek od godz.8:00 do godz. 16:00

wtorek – piątek od godz. 7:17 do godz. 15:15

specjalnie zabezpieczona urna wrzutowa na dokumenty.

W sprawach pilnych interesanci przyjmowani będą po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się  z zachowaniem rygorów sanitarnych.

Kasowa obsługa interesantów odbywać będzie w zaostrzonym rygorze sanitarnym  tj. jedna osoba w korytarzu, gdzie znajduje się kasa.

W miarę możliwości wszelkie płatności prosimy dokonywać bankowością elektroniczną.

WÓJT

/-/  mgr inż. Józef Tobiasz