Życzenia z okazji Dnia Samorządowca

27 maja 1990 roku,  równo 30 lat temu odbyły się pierwsze wybory samorządowe. W roku 2000 Sejm Polski uchwalił ten dzień jako Dzień Samorządowca.

Z tej okazji pragniemy wszystkim, którzy współtworzyli samorząd, którzy pracowali i pracują dla dobra lokalnej społeczności złożyć najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji w życiu prywatnym i zawodowym.

Składamy podziękowania za wspólną troskę i działania na rzecz rozwoju lokalnej samorządności. Dziękujemy za trud i poświęcenie z jakim pracowaliście
i pracujecie Państwo dla dobra naszej Małej Ojczyzny. To Państwa troska o naszą lokalną wspólnotę sprawia, że możemy śmiało patrzeć w przyszłość.

Życzymy samych sukcesów zawodowych i osobistych, dużo zdrowia, wytrwałości oraz odwagi w kreowaniu rozwoju Gminy. Aby Państwa wysiłki były zauważane i doceniane przez Mieszkańców Gminy.

Józef Klimek                                                 Józef Tobiasz

Przewodniczący Rady Gminy                         Wójt Gminy