Przewodniczący Rady Gminy wstrzymuje dyżury

W związku z podwyższonym stopniem zagrożenia epidemiologicznego zewodniczący Rady Gminy Gródek nad Dunajcem wstrzymuje bezpośrednie dyżury w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem do odwołania. Ewentualny kontakt w sprawach Rady Gminy możliwy mailowo i telefonicznie.

Gródek nad Dunajcem, 27 marca 2020 r.

Mieszkańcy
Gminy Gródek nad Dunajcem

W związku z podwyższonym stopniem zagrożenia epidemiologicznego koronawirus (COVID19) wstrzymuję bezpośrednie dyżury w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem do odwołania.
Ewentualny kontakt w sprawach Rady Gminy możliwy mailowo i telefonicznie :

1) e-mail: jklimek@gminagrodek.pl lub klimjan@o2.pl
2) telefon: 601 152 407

Ponadto zwracam się do wszystkich Państwa Radnych oraz Sołtysów naszej Gminy, aby w tym trudnym dla nas wszystkich czasie walki z koronawirusem, szczególną opieką objąć najbardziej narażonych na skutki zakażenia – seniorów.  Niektórzy z nich  żyjąc samotnie, dziś „uwięzieni” w domach, może potrzebują także naszej pomocy. W trosce o ochronę zdrowia osób szczególnie zagrożonych koronawirusem, winniśmy wszyscy, wspólnie ograniczyć do minimum konieczność ich wychodzenia z domu. Dlatego włączmy się w pomoc samotnym osobom starszym i niepełnosprawnym zamieszkującym terenie gminy Gródek nad Dunajcem w zakupach podstawowych produktów żywnościowych oraz leków.

Przewodniczący Rady Gminy
Gródek nad Dunajcem