Komunikat dot. Dziennika Podawczego w Urzędzie

Uprzejmie informuję, iż w wyniku wprowadzonego Rozporządzenia Ministra Zdrowia zakazującego przemieszczenia się osób, do 11 kwietnia br. zostaje zmieniony tryb pracy Dziennika Podawczego w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem.

Szanowni  Państwo

W trosce o bezpieczeństwo nie będzie możliwości złożenia dokumentów osobiście za potwierdzeniem odbioru.

Przed budynkiem pod nadzorem pracownika Dziennika Podawczego umieszczona jest w godz. 7:15 – 15:00 specjalnie zabezpieczona urna wrzutowa na dokumenty.

Urna będzie otwierana  codziennie,  dokumenty będą rejestrowane w dzienniku korespondencji z adnotacją „korespondencja z urny”.

Z dniem 27 marca br. z obsługi mieszkańców wyłączona zostaje kasa urzędu. Wszelkie płatności prosimy dokonywać bankowością elektroniczną lub osobiście w banku.

WÓJT

/-/ mgr inż. Józef Tobiasz