100 lat Pani Franciszki Popardowskiej

W dniu 10 marca 2020 roku Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem Józef Tobiasz oraz Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel odwiedzili Panią Franciszkę Popardowską z okazji Jej 100 urodzin.

Tak wzniosła i wyjątkowa chwila jaką jest 100 rocznica urodzin nie zdarza się często.

Dar, którego Pani doświadcza jest skarbnicą i drogocennym dziedzictwem dla naszych pokoleń a szczególną wartość stanowi dla Pani najbliższych osób.

Kierując się pragnieniem życia z godnością, oraz w całej pełni nie ma innej drogi,  jak uznanie drugiego człowieka i szukanie jego dobra. Każdy człowiek potrzebuje bowiem innych i wzbogaca się dzięki darom i charyzmatom wszystkich.

Ten, niecodzienny Jubileusz to dla mnie moment, w którym chcę Pani  podziękować za wszelkie trudy i owoce minionych 100 lat, a przede wszystkim złożyć najserdeczniejsze gratulacje. Życzenia dobrego zdrowia, spokoju, uśmiechu i pogody ducha  w  klimacie   wdzięczności, szacunku  i życzliwości otoczenia na dalsze długie lata życia.

Z takimi życzeniami do DOSTOJNEJ JUBILATKI, PANI FRANCISZKI POPARDOWSKIEJ z okazji 100 rocznicy urodzin w dniu 10 marca 2020 roku udał się Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem Józef Tobiasz oraz Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel wraz z  delegacją oraz przedstawiciele KRUS w Nowym Sączu.                                                                                                   Z okazji 100  urodzin pani Franciszka została obdarowana kwiatami, upominkami oraz zostały wręczone Jubilatce listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów oraz Wojewody Małopolskiego.