Nowa atrakcja w Roztoce - Brzeziny

W ramach projektu pt. „REMONT BUDYNKU DAWNEGO MŁYNA W CELU STWORZENIA ATRAKCJI TURYSTYCZNEJ ORAZ ZACHOWANIA DZIEDZICTWA LOKALNEGO PRZEMYSŁU WIEJSKIEGO REGIONU NA ŚLIWKOWYM SZLAKU w miejscowości Roztoka- Brzeziny (Gmina Gródek nad Dunajcem) restauracji poddany został zabytkowy młyn.

Utworzono dla mieszkańców i turystów nową ofertę spędzania wolnego czasu poprzez remont obiektu lokalnego dziedzictwa kulturowego w którym możliwa będzie organizacja edukacyjnych warsztatów, pokazów i akcji promocyjnych oraz zachowana będzie dawna tradycja przemysłu młynarskiego. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z obiektu prosimy o kontakt:

Michał Winiarski tel. 788 175 741.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.