Absolutorium i wotum zaufania dla wójta

XI Sesja Rady Gminy Gródek nad Dunajcem która miała miejsce 19 czerwca 2019 roku to jedna z ważniejszych sesji w roku. Sesja dotyczyła między innymi ...

XI Sesja Rady Gminy Gródek nad Dunajcem która miała miejsce  19 czerwca 2019 roku to jedna z ważniejszych sesji w roku. Sesja dotyczyła między innymi udzielenia wójtowi Józefowi Tobiaszowi  wotum zaufania i przyjęcia absolutorium za wykonanie budżetu za ubiegły rok.

Zgodnie z nowymi przepisami, absolutoryjną procedurę poprzedziła debata nad Raportem
o stanie Gminy Gródek nad Dunajcem.

Radni pozytywnie ocenili efekty pracy wójta za 2018 rok, udzielili wotum zaufania oraz opowiedzieli się za przyjęciem absolutorium  z tytułu wykonania  budżetu za ubiegły rok.

Było  to pierwsze wotum zaufania udzielone wójtowi Gminy Gródek nad Dunajcem w tej kadencji.