Dzień Seniora w Gródku nad Dunajcem

W sobotę 2 lutego 2019 roku odbyło się kolejne – trzecie – spotkanie Seniorów tym razem w Gródku nad Dunajcem. Spotkanie rozpoczęło się mszą świętą odprawiona przez Ks. Proboszcza Władysława Muchę w intencji seniorów.

W sobotę 2 lutego 2019 roku odbyło się kolejne – trzecie – spotkanie Seniorów z Gródka nad Dunajcem. Spotkanie rozpoczęło się mszą świętą odprawiona przez Ks. Proboszcza Władysława Muchę w intencji seniorów.

Z kościoła wszyscy udali się do ośrodka „Koszarka Venua SPA”. W spotkaniu wzięło udział 70 seniorów oraz Wójt Gminy, Zastępca Wójta, Radny Wiesław Matusik, członkowie nowo powstałego Stowarzyszenia Kulturalnego i członkowie Koła Gospodyń Wiejskich z Gródka nad Dunajcem. Przy dobrej muzyce zespołu „Kontrast” seniorzy spędzili miłe chwile do późnych godzin nocnych.

Pan Sołtys Wsi Gródek nad Dunajcem - Zbigniew Fedko   dziękuje za pomoc w zorganizowaniu i  przygotowaniu Dnia Seniora: Ks. Władysławowi Mucha,  P. Janowi Załubskiemu, P. Andrzejowi Wiśniowskiemu, P. Adamowi Dumanie, P. Wiesławowi Matusik, Ośrodkowi „Lemon”, Orkiestrze „Kontrast”, Bankowi Spółdzielczemu w Nowym Sączu.

Galeria zdjęć dostępna pod linkiem:                                                                                      http://gok-grodek.iap.pl/download/galerie/2019_senior_grodek/album/index.html