Noworoczne spotkanie Seniorów z Siennej, Lipia i Zbyszyc

W niedzielę 13 stycznia odbyło się spotkanie opłatkowe najstarszych obywateli Siennej, Lipia i Zbyszyc połączone z spotkaniem nowo utworzonego Koła Gospodyń Wiejskich w Lipiu. Wspaniała atmosfera i miłe towarzystwo sprawiło że wszyscy czuli się wyjątkowo w tym dniu...

W niedzielę 13 stycznia odbyło się spotkanie opłatkowe najstarszych obywateli Siennej, Lipia i Zbyszyc połączone z spotkaniem nowo utworzonego Koła Gospodyń Wiejskich w Lipiu,  do którego należy część zaproszonych seniorów.

Msza święta w Siennej pod przewodnictwem Ks. Prałata Andrzeja Dźwigaja rozpoczęła ten wyjątkowy dzień. Po mszy goście udali się do Domu Weselnego ,,Amarlis'' w Siennej gdzie rozpoczął się ciąg dalszy spotkania. Organizatorzy przywitali seniorów i przybyłych gości na czele z Wójtem Józefem Tobiaszem, Prezesem spółki ,,Dunajec''  - Rafałem Iwańskim oraz Dyrektorem Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego i jednocześnie Radnego Powiatowego  - Marka Pławiaka z z żoną.

W trakcie spotkania swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu, którzy pod opieką Pani  Małgorzaty Smaga przygotowali Jasełka. Wspaniały występ dzieciaków na długo pozostanie w pamięci uczestników spotkania… a ich wychowawcy i rodzice pękali z dumy, że mają takich zdolnych podopiecznych.

Po występach Ks. Prałat Andrzej Dźwigaj pobłogosławił opłatki i wszyscy mogli złożyć sobie życzenia noworoczne. Smaczny obiad podkreślił wyjątkową atmosferę. Po obiedzie czas umiliły kolędy w wykonaniu dzieci Szkoły Podstawowej w Siennej pod kierownictwem Pani Agaty Oracz. Wspaniała atmosfera i miłe towarzystwo sprawiło, że wszyscy czuli się wyjątkowo w tym dniu.

Organizatorzy spotkania dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji spotkania, a w szczególności:

• P. Tadeuszowi Górowskiemu -  właścicielowi Domu Weselnego ,,Amarlis''
  • P. Marianowi Wiśniowskiemu
  • P. Krzysztofowi Rolka
  • P. Stanisławowi Hajduga
  • P. Sławomirowi Hajduga
  • P. Piotrowi Jankowskiemu
  • P. Agacie Oracz wraz zespołem
  • P.P. Marii i Andrzejowi Kogut
  • P. Andrzejowi Kowalskiemu
  • P. Zygmuntowi Opiło
  • P. Małgorzacie Smaga
  • P. Robertowi Ziemianek
  • Kołu Gospodyń Wiejskich w Lipiu
  • oraz Zakładowi Przetwórstwa Mleczarskiego Dominik z Dąbrowej

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z spotkania.