I Sesja Rady Gminy Gródek nad Dunajcem

W dniu 22 listopada 2018 roku odbyła się pierwsza Sesja VIII Kadencji Rady Gminy Gródek nad Dunajcem. Prowadzona była przez Radnego Seniora Pana Jana Winiarskiego. Radni odebrali zaświadczenia o wyborze do Rady Gminy i złożyli ślubowanie.

W dniu 22 listopada 2018 roku  odbyła się pierwsza Sesja VIII Kadencji Rady Gminy Gródek nad Dunajcem.  Prowadzona  była przez Radnego Seniora Pana Jana Winiarskiego. Radni odebrali zaświadczenia o wyborze do Rady Gminy i złożyli ślubowanie.

Ślubowanie złożył również  Wójt Gminy - Józef Tobiasz.

Radni dokonali wyboru Przewodniczącego i Zastępcy Rady Gminy. Przewodniczym Rady Gminy został  Józef Klimek,  a jego zastępczynią Bogumiła Babiarczyk.

Na I sesji premierę miał również nowy system do głosowania. Radni otrzymali urządzenia do głosowania, a obrady można bezpośrednio obserwować w internecie na stronie internetowej urzędu gminy.

Galeria zdjęć z sesji.