e-Xtra Kompetentni w gminie Gródek nad Dunajcem

Gmina Gródek nad Dunajcem otrzymała grant w wysokości 134 400 zł na szkolenia dla mieszkańców gminy podnoszące ich kompetencje cyfrowe. To skutek pozytywnej oceny wniosku złożonego w ramach konkursu „e-Xtra Kompetentni – szkolenia rozwijające kompetencje cyfrowe mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego”.

Gmina Gródek nad Dunajcem otrzymała grant w wysokości 134 400 zł na szkolenia dla mieszkańców gminy podnoszące ich kompetencje cyfrowe. To skutek pozytywnej oceny wniosku złożonego w ramach konkursu „e-Xtra Kompetentni – szkolenia rozwijające kompetencje cyfrowe mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego”.

Celem przedsięwzięcia jest wzrost kompetencji cyfrowych dorosłych mieszkańców gminy Gródek nad Dunajcem.

Dzięki pozyskanemu wsparciu blisko 240 mieszkańców w wieku od 25 do 74 lat skorzysta  ze specjalistycznych szkoleń dotyczących korzystania z Internetu, a dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Gródku nad Dunajcem i w Rożnowie wzbogacą się o nowy sprzęt komputerowy.

Oferowana tematyka szkoleń obejmuje zagadnienia: Rodzic w „Internecie”, „Mój biznes
w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog)”, „Rolnik w sieci”, czy „Kultura w sieci”.

Moduł zakłada realizację szkolenia w wymiarze 16 godzin dydaktycznych dla każdej z grup. Ostateczny harmonogram szkoleń dostosowany zostanie do potrzeb uczestników.

Rekrutacja uczestników projektu rozpocznie się 01 października 2018 roku- w sposób ciągły do zakończenia projektu. Zasady rekrutacji określone zostaną w regulaminie.

Informacji na temat udziału w projekcie uzyskać można w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem - pokój nr 5, pod nr. telefonu 18 440 10 35 w.34 i w sekretariatach Szkoły Podstawowej w Rożnowie lub Gródku nad Dunajcem.

W załączeniu:

1. Regulamin rekrutacji i uczestnictwa
  2. Deklaracja przystąpienia do udziału w projekcie
  3. Kwestionariusz osobowy osoby przystępującej do projektu
  4. Oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym odbiorcy ostatecznego oraz personelu projektu beneficjenta

Pliki