Siedem firm chciało projektować kanalizację w Podolu-Górowej

Przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy kanalizacji sanitarnej w Podolu-Górowej cieszył się dużym zainteresowaniem firm projektowych. Spośród 7 firm, które złożyło swoje oferty wybrano projektantów z Limanowej, którzy do końca listopada br. mają opracować projekt 5 km sieci kanalizacyjnej wraz z przyłączami.

Tradycyjnie w przetargu oceniano nie tylko cenę ale również doświadczenie projektantów, okres gwarancji oraz zakres nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowalnych. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Proinstal z Limanowej, która zaproponowała najlepsze warunki realizacji zamówienia. Podpisana umowa zakłada zaprojektowanie blisko 5 km sieci kanalizacyjnej wraz z przyłączami do około 72 budynków.  Koszt prac projektowych to blisko 84 tys. zł.

W najbliższych tygodniach na planowanej trasie sieci kanalizacyjnej będą pracowali geodeci, geolodzy oraz projektanci.

Informacji na temat realizowanych prac projektowych można uzyskać w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem – referat Inwestycji i Zamówień Publicznych (tel. 18 440 10 35 w. 34, e-mail: inwestycje@gminagrodek.pl lub mbaziak@gminagrodek.pl )

Planowany zakres prac projektywych (poczekaj na załadowanie mapy):