Turniej wiedzy pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” 2018

2 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Gródku nad Dunajcem odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież Zapobiega Pożarom” (OTWP) – eliminacje gminne. Dzieci z terenu gminy Gródek nad Dunajcem rywalizowały z zakresu wiedzy na temat ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych i dostarczył wielu emocji. Ostatecznie wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

Grupa I - uczniowie szkół podstawowych kl. I-IV

1 miejsce – Justyna Kuś – Szkoła Podstawowa w Gródku nad Dunajcem

2 miejsce – Klaudia Matusik – Szkoła Podstawowa w Przydonicy

3 Miejsce – Filip Koterla – Szkoła Podstawowa w Podolu-Górowej

Grupa II - uczniowie szkół podstawowych kl. V-VIII i gimnazjalnych kl. II-III

1 miejsce – Zuzanna Bednarek – Szkoła Podstawowa w Rożnowie

2 miejsce – Norbert Konicki – Szkoła Podstawowa w Podolu-Górowej

3 miejsce – Karol Kuś – Szkoła Podstawowa w Gródku nad Dunajcem

W trakcie turnieju zostało zorganizowane wyżywienie dla uczestników, opiekunów oraz organizatorów. Bezpośrednio po zakończeniu zmagań nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i dyplomów ufundowanych przez Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem. Osoby, które zajęły pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych są premiowane udziałem w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 5 kwietnia 2018 roku w Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom, nauczycielom, oraz organizatorom za doskonałe i sprawne przeprowadzenie turnieju. Słowa podziękowania należą się również Piekarni „Sienna” za dostarczanie pysznych drożdżówek😉

GRATULUJEMY WSZYSTKIM, A SZCZEGÓLNIE ZWYCIĘZCOM!

(R.K)