Piłkarki z Jelnej mistrzyniami Polski w futsalu

Piłkarki z UKS 3 Staszkówka Jelna nie przestają zachwycać. Ze stadionów piłkarskich dziewczyny przeniosły się na halę sportową. Paulina Tomasiak, Anna Bałuszyńska i Sandra Różycka wypożyczone na jeden turniej do Wandy Kraków wywalczyły w Tychach złote medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu (do lat 18). Nasze reprezentantki nie tylko mocno wsparły zespół ze stolicy Małopolskie, ale same zdobyły indywidualne wyróżnienia... najlepszego strzelca i najlepszej bramkarki turnieju... Gratulujemy!

Piłkarki z UKS 3 Staszkówka Jelna nie przestają zachwycać. Ze stadionów piłkarskich dziewczyny przeniosły się na halę sportową. Paulina Tomasiak, Anna Bałuszyńska i Sandra Różycka wywalczyły w Tychach złote medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu (do lat 18). Zawodniczki na co dzień grające w klubie z Jelnej zostały wypożyczone na jeden turniej do Wandy Kraków (klub z Jelnej nie uczestniczy w tych rozgrywkach).

Nasze reprezentantki bardzo mocno przyczyniły się do wywalczenia triumfu przez zespół ze stolicy Małopolski zdobywając przy okazji swoje indywidualne wyróżnienia: Paulina Tomasiak zdobyła 7 bramek i została najlepszą strzelczynią turnieju. Natomiast Anna Bałuszyńska została wybrana najlepszą bramkarką mistrzostw.

Futsal jest elementem przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2017/2018, w której piłkarki z Jelnej będą rywalizowały w II lidze kobiet oraz prestiżowej Makroregionalnej Lidze Juniorek Młodszych. Życzymy powodzenia i czekamy na kolejne sukcesy naszych reprezentantek.