Jelna Wicemistrzem Małopolski w halowej piłce nożnej dziewcząt

W Mistrzostwach Małopolski w halowej piłce nożnej dziewcząt – roczniki 2002, 2003 i 2004 – Igrzyska Młodzieży – wystąpiło 5 zespołów. Bardzo dobrze zaprezentował się reprezentant naszego powiatu – Szkoła Podstawowa w Jelnej, króra zdobyła Wicemistrzostwo Małopolski ustępując tylko Szkole Podstawowej w Trzemieśni. GRATULUJEMY!

W Mistrzostwach Małopolski w halowej piłce nożnej dziewcząt – roczniki 2002, 2003 i 2004 – Igrzyska Młodzieży –  wystąpiło 5 zespołów: Szkoła Podstawowa w Trzemeśni – powiat myślenicki, Szkoła Podstawowa nr 1 w Tarnowie – miasto Tarnów, Szkoła Podstawowa w Piotrowicach – powiat oświęcimski, Szkoła Podstawowa w Jelnej – powiat nowosądecki, Szkoła Podstawowa nr 2 w Miechowie – powiat miechowski.

(W.M.)