Informacja na temat audytów energetycznych

W związku z realizacją projektu polegającego na wymianie kotłów w ramach Działania 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza - Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, uprzejmie informujemy, że na terenie Gminy Gródek nad Dunajcem będą dokonywane wizje lokalne budynków w celu opracowania ich oceny energetycznej.

W związku z realizacją projektu polegającego na wymianie kotłów w ramach Działania 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 uprzejmie informujemy, że na terenie Gminy Gródek nad Dunajcem będą dokonywane wizje lokalne budynków w celu opracowania ich oceny energetycznej.

Audyty energetyczne wykonywane są bezpłatnie!

W załączeniu list osób, które w imieniu Wykonawcy ocen energetycznych będą wykonywać wizje lokalne budynków i audyty na terenie Gminy Gródek nad Dunajcem.