29 i 31 LIPCA DROGA POWIATOWA SIENNA SIEDLCE ZAMKNIĘTA DLA RUCHU

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem uprzejmie informuje, że w ramach przebudowy drogi powiatowej Sienna - Siedlce zarządzanej przez Gminę Gródek nad Dunajcem, w dniach 29 i 31 lipca br. (sobota i poniedziałek) w godzinach od 08:00 do 18:00 prowadzone będą prace związane z ułożeniem nowej nawierzchni bitumicznej.

Z tego powodu droga powiatowa Sienna - Siedlce na odcinku przebiegającym przez miejscowość Sienna (od skrzyżowania z drogą wojewódzką do granicy miejscowości) będzie zamknięta.

Za utrudnienia przepraszamy.