Rożnowski Big Band najlepszy w finale Echa Trombity 2017

W dniach 23-25 czerwca 2017 r. w niezwykłej scenerii Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Sączu rozegrany został 40 finał Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY. W grupie Big bandów i Orkiestr Rozrywkowych pierwsze miejsce zdobył Big Band z Rożnowa. Serdecznie gratulujemy!

Nasi reprezentanci pokonali m. in. Big    band    z    Rzepiennika    Strzyżewskiego, Big  band    Państwowej    Szkoły    Muzycznej    I    i    II    st.    im.    Fryderyka    Chopina    w    Nowym    Targu  oraz Młodzieżową Orkiestrę Rozrywkową z Zalasowej.