Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze

10 czerwca 2017 r./sobota/ na stadionie sportowym w Marcinkowicach odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze dla jednostek OSP grupy A - męskie drużyny pożarnicze i grupy C – kobiece drużyny pożarnicze. Gminę Grodek nad Dunajcem reprezentowały jednostki: OSP Rożnów, OSP Gródek nad Dunajcem oraz OSP Przydonica.

W zawodach wzięło udział 8 drużyn – 7 męskich i 1 drużyna kobieca z gmin Łososina Dolna, Gródek n/Dunajcem oraz Chełmiec. Strażacy rywalizowali w następujących konkurencjach: sztafecie pożarniczej, mustrze oraz ćwiczeniach bojowych. Sędzią głównym zawodów był Naczelnik Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego bryg. mgr inż. Marian Marszałek z PSP w Nowym Sączu. Podczas zawodów obecny był również Komendant Miejski PSP w Nowym Sączu st. bryg. mgr inż. Waldemar Kuźma.

OSP PRZYDONICA – I miejsce -  czas: 98,10 sek.

OSP GRÓDEK N/DUNAJCEM – II miejsce - czas: 113,79 sek.

OSP ROŻNÓW – III miejsce - czas: 120,12 sek.

Po zakończeniu zawodów nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów, medali i dyplomów.

Wszystkim uczestnikom, a najbardziej zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

(R.K)