VI MIĘDZYGMINNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

22 maja 2017 r. w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem odbył się VI Międzygminny Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum. W zmaganiach językowych wzięło udział 18 uczestników z 9 gimnazjów, znajdujących się na terenie gmin Gródek nad Dunajcem, Korzenna, Łososina Dolna i Chełmiec. Zwycięzcą konkursu okazała się NATALIA MROCZEK z Zespołu Szkół w Rożnowie. Gratulujemy!

22 maja 2017 r. w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem odbył się  VI Międzygminny Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum. W zmaganiach językowych wzięło udział 18 uczestników z 9 gimnazjów, znajdujących się na terenie gmin Gródek nad Dunajcem, Korzenna, Łososina Dolna i Chełmiec. Zwycięzcą konkursu okazała się NATALIA MROCZEK z Zespołu Szkół w Rożnowie. Gratulujemy!

Organizatorami konkursu byli: Dyrektor Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem – p. Zofia Wolak oraz nauczycielka języka niemieckiego p. Karolina Litwińska. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem.

W zmaganiach językowych wzięło udział 18 uczestników z 9 gimnazjów, znajdujących się na terenie gmin Gródek nad Dunajcem, Korzenna, Łososina Dolna i Chełmiec:
Laureatami konkursu zostali:

I MIEJSCE – NATALIA MROCZEK Zespół Szkół w Rożnowie
II MIEJSCE – ŻANETA BARAN Zespół Szkół w Wielogłowach
III MIEJSCE – BARBARA RYBA Zespół Szkół w Tęgoborzy
WYRÓŻNIENIE – JUSTYNA ŚLIWA Zespół Szkół w Gródku nad Dunajcem
WYRÓŻNIENIE – ANNA KOŻUCH Zespół Szkół w Chełmcu

Przed uroczystym rozdaniem nagród uczniowie klasy III gimnazjum z naszej szkoły zaprezentowali uczestnikom konkursu i nauczycielom przedstawienie teatralne w języku niemieckim pt. „Rotkäppchen – Czerwony kapturek”, przygotowane przez p. Karolinę Litwińską.

SERDECZNIE GRATULUJEMY LAUREATOM  ORAZ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU!

(źródło: Gazetka Szkolna "Echo Pogórza")