II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

10 maja w Zespole Szkół w Rożnowie miał miejsce II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej dla uczniów szkół podstawowych. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas I- III i IV - VI. Wykazali się oni niezwykłymi zdolnościami wokalnymi i językowymi.

Pięknej rywalizacji, podczas której uczestnicy wykazali się niezwykłymi zdolnościami wokalnymi i językowymi, osobiście przyglądał się i przysłuchiwał Wójt Gminy – Józef Tobiasz.

Po wysłuchaniu wszystkich występów, jury, którego przewodniczącą była pani Izabela Mytnik ustaliło następujący werdykt:

Kategoria klas I- III
I miejsce: Aleksandra Serafin (SP w Gródku nad Dunajcem),
II miejsce: Izabela Nędza i Amelia Cepiga (SP w Rożnowie),
III miejsce: Oliwia Rolka (SP w Podolu - Górowej),
wyróżnienie: Paulina Wójs (SP w Lipiu).

Kategoria klas IV - VI
I miejsce: Kornelia Cisowska (SP w Przydonicy)
II miejsce: Natalia Kosakowska (SP w Rożnowie)
III miejsce: Aleksandra Baziak (SP w Siennej).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

(źródło i fot: https://www.facebook.com/szkolaroznow)