Przebudowa (budowa) drogi krajowej nr 75 (DK 75) klasy GP na odcinku Brzesko-Nowy Sącz

Wykonawca dokumentacji projektowej pn." Przebudowa (budowa) drogi krajowej nr 75 (DK75) klasy GP na odc. Brzesko - Nowy Sącz, odc. II) Etap I - Studium korytarzowe, zaprasza w imieniu swoim i Inwestora (GDDKiA) na spotkanie informacyjne dotyczące propozycji przebiegu wariantów nowych tras na terenie poszczególnych gmin, w tym Gminy Gródek nad Dunajcem.

Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia 2017 roku w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem o godzinie 14:00.

Dostępna jest już strona internetowa z materiałami dotyczącymi  przebiegu trasy i ankietą na stronie internetowej dk75.pl