Demontaż i utylizacja wyrobów azbestowych

Osoby posiadające wyroby azbestowe (np. pokrycia dachowe z eternitu) proszone są o zgłaszanie tego faktu do Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem. Aktualna baza danych o wyrobach azbestowych pozwoli ubiegać się Gminie Gródek nad Dunajcem o środki z Unii Europejskiej na demontaż i utylizację wyrobów azbestowych.

Gmina Gródek nad Dunajcem zamierza ubiegać się (wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Nowym Sączu) o środki z Unii Europejskiej na demontaż i utylizację wyrobów azbestowych (w tym eternitu) w latach 2018-2020.

Prosimy więc, aby osoby posiadające wyroby azbestowe, które nie poinformowały o tym jeszcze urzędu gminy, najpóźniej do 31 marca br. zgłosiły się do pokoju nr 6 celem zaktualizowania gminnej bazy azbestowej.

Pliki

wzór informacji (*.pdf) 264.12 KB