Dzień Seniora w Gródku nad Dunajcem

W niedzielne popołudnie 12 lutego br. spotkali się Seniorzy z Gródka nad Dunajcem. Impreza rozpoczęła się od uroczystej Mszy Św. w kościele parafialnym, a później w "Koszarka Venue & SPA" uczestnicy spotkania mogli spokojnie usiąść, zjeść obiad oraz zabawić się przy muzyce zespołu "Kontrast". Wystąpił dla nich także Zespół Regionalny "Rożnowska Dolina" przedstawiając program "Krakowioki przyśli".

Imprezę przygotowali Sołtys, Rada Sołecka i Krzysztof Wolak - Radny z Gródka nad Dunajcem, a sponsorami imprezy byli : ZET Transport - Załubski Jan, GND Sp.z o.o., Bank Spółdzielczy Nowy Sącz, Andrzej Wiśniewski, Adam Dumana, Wiesław Matusik, Cartias Parafialny - Gródek oraz "Koszarka Venue & SPA".

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej jakże udanej imprezy (pełna galeria zdjeć na stronie GOK - TUTAJ)