105 LAT NASZEJ MIESZKANKI Z TROPIA!

Pani Maria Woźniak z Tropia 8 lutego 2017 roku skończyła 105 lat i jest najstarszą mieszkanką Naszej Gminy. Z tej Okazji Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Pan Józef Tobiasz wraz z Kierownikiem GOPS Krystyną Pajor i Zastępcą Kierownika USC Małgorzatą Bastą. Przedstawiciele Gminy wręczyli kosz kwiatów i drobne upominki, złożyli życzenia urodzinowe; zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności na kolejne lata.

Pani Maria Woźniak z Tropia 8 lutego 2017 roku  skończyła 105 lat i jest najstarszą mieszkanką Naszej Gminy.  Z tej Okazji Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Pan Józef Tobiasz wraz z Kierownikiem GOPS Krystyną Pajor i Zastępcą Kierownika USC Małgorzatą Bastą. Przedstawiciele Gminy wręczyli kosz kwiatów i drobne upominki, złożyli życzenia urodzinowe; zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności  na kolejne lata.

Pani Maria z humorem i właściwą dla siebie pogodą ducha znosi trudy codzienności, nie narzeka, nie bierze żadnych tabletek, czas uprzyjemnia sobie słuchaniem radia i śpiewaniem. Szacowna Jubilatka zawsze czeka na gości, darząc ich uśmiechem i troską. Zaś mottem codzienności Pani Marii jest modlitwa. Przy urodzinowym torcie Pani Maria raczyła swoich gości opowieściami ze swojego długiego, trudnego ale i pięknego życia.  Interesuje się też polityką zarówno tą naszą lokalną jak i krajową.  Po badaniach kontrolnych Pani doktor powiedziała, iż takich wyników jak ma pani Maria, mogłaby jej pozazdrościć nie jedna 30 latka:-)

W codziennym życiu pomaga jej wnuczka wraz z mężem mieszkająca obok.

Wszyscy życzymy Szanownej Jubilatce długich lat życia!