Spotkanie wigilijne dzieci i młodzieży

W dniu 14 grudnia 2016 roku w Podolu-Górowej odbyło się spotkanie wigilijne dzieci i młodzieży ze szkół z terenu gminy z udziałem ich nauczycielami oraz przedstawicieli władz gminy i przedstawiciel Urzędu Gminy oraz Ośrodka Pomocy Społecznej. Dzieci oraz zaproszeni goście połamali się opłatkiem, zjedli wieczerzę wigilijną, wysłuchali grupy kolędniczej z Przydonicy, a na koniec... pojawił się Święty Mikołaj z upominkami dla dzieci.

Korzystając z obecności pań, które prowadziły zajęcia w świetlicach środowiskowo-problemowych podziękowano im za pracę i serce, które podarowały swoim podopiecznym w roku 2016.