XXI Rajd Zawiszy przeszedł do historii

Prawie 140 osób wzięło udział w XXI Rajdzie Szlakami Zawiszy. Tym razem uczestnicy rajdu maszerowali szlakiem z Podola- Górowej przez Rezerwat Diable Skały na Bukowcu - by dotrzeć na Jamną. Tam w gościnnej Chatce Włóczykija wszyscy zostali przyjęci przez jej gospodarza - Pana Adama. Był czas na gorącą herbatę, kiełbaskę i oczywiście konkurs wiedzy historycznej.

Każdy uczestnik rajdu otrzymał pamiątkową plakietkę a dodatkowe nagrody wybierały sobie osoby startujące w konkursie wiedzy. Gościem rajdu (ku zaskoczeniu dzieci i młodzieży ) był Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem - Pan Józef Tobiasz, który z uczestnikami rajdu zjadł kiełbaskę oraz uczestniczył w zakończeniu rajdu i wręczeniu nagród.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniała postawę w czasie rajdu, a Dyrekcji Zespołu Szkół w Przydonicy za wkład w przygotowanie imprezy. Zapraszamy za rok!