Święto Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Przydonicy

Święto Edukacji Narodowej, popularnie zwane Dniem Nauczyciela, co roku jest okazją do spotkania się w gronie obecnych i emerytowanych nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i uczniów. W tym roku w Zespole Szkół w Przydonicy wszyscy goście zostali zaproszeni na akademię przygotowaną przez szkolny chór dziewczęcy oraz Kółko Teatralne E.T.M.

Święto Edukacji Narodowej, popularnie zwane Dniem Nauczyciela, co roku jest okazją do spotkania się w gronie obecnych i emerytowanych nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i uczniów. W tym roku w Zespole Szkół w Przydonicy wszyscy zacni goście zostali zaproszeni na akademię przygotowaną przez szkolny chór dziewczęcy prowadzony przez p. Dorotę Maciaś oraz Kółko Teatralne E.T.M. prowadzone przez p. Annę Majoch.

Niewątpliwie utalentowane muzycznie uczennice dały popis swoich wokalnych i instrumentalnych umiejętności. Niespodzianką specjalną był film o szkole w Przydonicy, który wszystkim bardzo się podobał i wzbudził wiele pozytywnych emocji.

W uroczystej akademii wzięli udział zaproszeni goście: Wójt Gminy - Józef Tobiasz oraz Radna Powiatu Nowosądeckiego - Maria Szarota oraz Proboszcz Parafii Przydonica - ks. Janusz Szczypka.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.