GMINNE ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE MDP OSP W BARTKOWEJ-POSADOWEJ

W dniu 18 września 2016 r./niedziela/ na treningowym boisku sportowym w Bartkowej-Posadowej odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP z gminy Łososina Dolna i Gródek nad Dunajcem. W zmaganiach uczestniczyło 9 drużyn – 4 chłopięce i 5 dziewczęcych.

W zmaganiach uczestniczyło 9 drużyn – 4 chłopięce i 5 dziewczęcych. Młodzież rywalizowała w następujących konkurencjach: sztafecie pożarniczej, mustrze oraz ćwiczeniu bojowym. Sędzią głównym zawodów był mł.bryg. Arkadiusz Nosal z PSP w Nowym Sączu.

Wyniki drużyn pożarniczych:

Kategoria dziewcząt:

1.     MDP Podole-Górowa (OSP Gródek n/Dunajcem)
  2.     MDP OSP Gródek nad Dunajcem
  3.     MDP OSP Przydonica
  4.     MDP OSP Jelna

Kategoria chłopców

1.     MDP OSP Przydonica
  2.     MDP OSP Jelna

Po zakończeniu zawodów nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów, medali i dyplomów.

Wszystkim uczestnikom, a najbardziej zwycięzcom GRATULUJEMY!!!