Zaproszenie na XXVII Sesję Rady Gminy Gródek nad Dunajcem

Sesja rozpocznie się 12 sierpnia 2016 roku o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem.

Zaproszenie na XXVII nadzwyczajną Sesję Rady Gminy Gródek nad Dunajcem. Sesja rozpocznie się 12 sierpnia 2016 roku o godz.13:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem.

Porządek obrad jest następujący:

1. Otwarcie sesji i przyjęcie porządku obrad.

2. Podjęcie uchwały w sprawie:

- zmian w budżecie oraz zmiany uchwały budżetowej Gminy Gródek nad Dunajcem na 2016 rok

- zmiany Uchwały Nr XIX/121/2015 Rady Gminy w Gródku nad Dunajcem z dnia 30 grudnia 2015 roku w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2016.

- trybu udzielania i rozliczania dotacji na prowadzenie niepublicznych: przedszkoli, oddziałów przedszkolnych, szkół podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego oraz trybu i zakresu przeprowadzenia kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania udzielonej dotacji

3. Zamknięcie sesji.