Taniej zapłacimy za przyłącz do wodociągu i kanalizacji

Zachęcamy do przyłączania się do wybudowanych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Przez najbliższy miesiąc można to zrobić taniej - koszt wykonania mapy powykonawczej pokryje Dunajec sp. z o.o. Spółka oferuje również promocyjne ceny wykonania przyłącza.

Zarząd Spółki „DUNAJEC”, wspólnie z Wójtem Gminy Gródek nad Dunajcem, zachęcają mieszkańców gminy Gródek nad Dunajcem oraz osoby posiadające nieruchomości na terenie naszej gminy do skorzystania z nowo wybudowanych sieci wodociągowych oraz kanalizacyjnych.

Wszyscy właściciele nieruchomości, którzy do dnia 24.06.2016 roku wykonają przyłącz do nowo wybudowanych sieci wodociągowych i/lub kanalizacyjnych, nie będzie zobowiązani do wykonywania mapy powykonawczej z wykonanego przyłącza. Mapa powykonawcza zostanie wykonana na koszt spółki DUNAJEC. Pozwoli to zaoszczędzić Państwu ok. 300 zł. Ponadto gminna spółka oferuje wykonanie przyłączy do sieci kanalizacyjnych po promocyjnych cenach.

Wszelkie informacje można uzyskać w biurze spółki (budynek GOK w Gródku nad Dunajcem) lub telefonicznie: 18 441 62 28.