Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

18 maja bieżącego roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Podolu- Górowej odbył się IX Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II. W konkursie wzięło udział 9 uczniów z 5 szkół z terenu gminy Gródek nad Dunajcem. Najlepsze okazały się reprezentantki Podola-Górowej - Aleksandra Łukasik i Małgorzata Sarna.

Szkoła Podstawowa w Przydonicy- Julia Małek i Magdalena Tabaszewska
Szkoła Podstawowa w Rożnowie- Natalia Jurkowska i Justyna Dumana
Szkoła Podstawowa w Roztoce- Brzezinach – Piotr Zawisza i Aleksandra Romuzga
Szkoła Podstawowa w Gródku nad Dunajcem – Natalia Piszczek
Szkoła Podstawowa w Podolu- Górowej- Aleksandra Łukasik i Małgorzata Sarna

Wyniki:
I miejsce: Aleksandra Łukasik
II miejsce: Małgorzata Sarna
III miejsce: Natalia Jurkowska
Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Panie: Lidia Duda i Beata Hołysz. Nagrody zostały ufundowane przez: Gminny Ośrodek Kultury oraz Spółdzielnię Uczniowską „Kubuś”.

źródło i fot.: ZS Podole-Górowa