I Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

12 maja 2016 roku w Zespole Szkół w Rożnowie odbył się I Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej. Przeprowadzony był on w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III Szkoły Podstawowej, oraz klasy IV – VI. Celem konkursu była prezentacja uzdolnień wokalnych, popularyzacja dorobku muzycznego krajów anglojęzycznych oraz rozwijanie wrażliwości muzycznej.

W konkursie wzięło udział 19 uczniów (13 zespołów i solistów) ze szkół podstawowych z terenu całej gminy. Poziom był bardzo wysoki. A oto wyniki:

Miejsca na podium w kategorii klas I – III

I      Agnieszka Turek -  „Once upon a December” – Szkoła Podstawowa w Rożnowie

II    Aleksandra Serafin -  „Colour of your life” – Szkoła Podstawowa w Gródku nad Dunajcem

III      Karolina Małek, Natalia Zięcina, Joanna Cabała -  „I’m a believer” – Szkoła Podstawowa w Przydonicy

Miejsca na podium w kategorii klas IV – VI

I      Aleksandra Baziak  - „Ave Maria” – Szkoła Podstawowa w Siennej oraz Joanna Kudła -  „Colour of your life” – Szkoła Podstawowa w Rożnowie

III      Karolina Woźniak -  „Love yourself” – Szkoły Podstawowej w Gródku nad Dunajcem

Wyróżnienie zostało przyznane dla Angeliki Tobiasz, Dominiki Sołtys i Julii Lipińskiej za piosenkę „Love me like you do” ze Szkoły Podstawowej w Roztoce Brzezinach.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

źródło i fot.: zsroznow.gminagrodek.pl