1 miejsce w powiecie i wyjazd do Brukseli!

Gimnazjaliści z Gródka nad Dunajcem wzięli udział z VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Angielskojęzycznych. Spośród 60 gimnazjalistów z terenu powiatu biorących udział w konkursie najlepsza okazała się reprezentantka naszej gminy – Małgorzata Matusik. Uczennica III klasy Gimnazjum w Gródku nad Dunajcem w nagrodę weźmie udział w wyjeździe studyjnym do Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

Gimnazjaliści z Gródka nad Dunajcem wzięli udział z VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Angielskojęzycznych zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. prof. J. Tischnera w Starym Sączu.  Spośród 60 gimnazjalistów z terenu powiatu biorących udział w konkursie najlepsza okazała się reprezentantka naszej gminy – Małgorzata Matusik.  Uczennica III klasy Gimnazjum w Gródku nad Dunajcem w nagrodę weźmie udział w wyjeździe studyjnym do Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

Pozostali uczniowie z Gródka nad Dunajcem – Urszula Bajorek, Aleksandra Oleksy i Bartosz Gawlak także wykazali się bardzo dobrą znajomością krajów anglojęzycznych i zostali wyróżnieni! W konkursie wzięła też udział Hanna Osika.  Gimnazjalistów do konkursu przygotowywała anglistka p. Magdalena Wolak.

Gratulujemy!