Zimowe utrzymanie dróg gminnych - zmiana wykonawcy dla dwóch sołectw

Od 5 lutego 2016r. usługę zimowego utrzymania dróg gminnych w sołectwach Podole-Górowa i Przydonica-Glinik (cz. IV) będzie świadczył nowy wykonawca - firma KAM-BET z Bartkowej-Posadowej. Jakość usługi świadczonej przez dotychczasowego wykonawcę pozostawiała wiele do życzenia dlatego Wójt Gminy odstąpił od umowy z niesolidnym wykonawcą.

Zmiana dotyczy części IV czyli sołectw: Podole-Górowa i Przydonica-Glinik (zakres poszczególnych części na załącznikach graficznych-TUTAJ).

Wszystkie informacje na temat zimowe utrzymania dróg gminnych w sezonie zimowym 2015/2016 dostępne są TUTAJ.