Przejdź do stopki

Znakomity początek 2016 roku piłkarek UKS 3 Staszkówka Jelna - Gorlice Winter Cup zdobyty!

Treść

Na hali miejskiej w Gorlicach został rozegrany w dniu 20.01.2016r. mocno obsadzony turniej juniorek młodszych Gorlice Winter Cup. W zawodach znakomicie zaprezentowały się piłkarki z klubu UKS 3 Staszkówka Jelna, które w całym turnieju nie straciły bramki zajmując 1 miejsce.

Udział w zawodach jest jednym z etapów przygotowań do eliminacji Halowych Mistrzostw Małopolski, które będą rozgrywane od stycznia do lutego. Piłkarki "Trójeczki" będą występować w tych rozgrywkach we wszystkich kategoriach wiekowych, więc emocji oraz sportowej rywalizacji również w okresie zimowym nie zabraknie.

Podczas turnieju w Gorlicach poza sukcesem zespołowym również nagroda indywidualne trafiła do Pauliny Tomasiak (UKS 3 Staszkówka Jelna), która została królem strzelców.