Spotkanie wolontariuszy Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem z pensjonariuszami DPS w Zbyszycach

13 stycznia 2015r. w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem gościli pensjonariusze Domu Opieki Społecznej w Zbyszycach wraz z opiekunami. Tradycja wspólnych spotkań w okresie bożonarodzeniowym trwa już od wielu lat. W tym roku wolontariusze ze szkoły w Gródku nad Dunajcem po raz kolejny stanęli na wysokości zadania...

Poprzez wspólne kolędowanie, występ szkolnego kółka muzycznego pod opieką p. D. Jabłońskiej oraz jasełka w wykonaniu kl. 2 SP pod czujnym okiem wychowawczyni p. I. Wolak i p. pedagog B. Mlyczyńskiej, organizatorzy spotkania starali się umilić czas pensjonariuszom. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i skromnych podarunków.

Całe spotkanie przygotował szkolny wolontariat wraz z opiekunami – p. M. Wolak i p. E. Baziak.

W spotkaniu oprócz Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem – Zofii Wolak, nauczycieli i uczniów wziął również udział Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem - Józef Tobiasz.

(fot. Gazetka Szkolna "Echo Pogórza")