103 Wigilia Pani Marii Woźniak z Tropia

Najstarsza mieszkanka naszej gminy będzie dzisiaj łamać się opłatkiem ze swoimi bliskimi po raz 103!!! W tym roku z życzeniami do naszej dostojnej Seniorki udał się Wójt Gminy - Józef Tobiasz. Pani Maria jak zwykle zachwyciła wszystkich świetną formą oraz humorem.

Co można życzyć Pani Marii?  Z pewnością zdrowia,  no i jeszcze długich lat życia. Pani Maria na bieżąco interesuje się sprawami lokalnymi, ale i naszą krajową polityką. Co nam powiedziała Pani Maria pozostanie tajemnicą, ale zdradzimy tylko tyle, że na rozmowę do naszej najstarszej mieszkanki powinni udać się wszyscy politycy z pierwszych stron gazet ... i to nie tylko po życzenia :-)

DOŁĄCZAMY SIĘ OCZYWIŚCIE DO ŻYCZEŃ DLA PANI MARII, A WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM ORAZ GOŚCIOM NASZEJ GMINY ŻYCZYMY TYLU LAT ŻYCIA W ZDROWIU, W TAKIEJ FORMIE I HUMORZE, JAK PANI MARIA...
WESOŁYCH ŚWIĄT!