Rób rzeczy po raz pierwszy! Szlachetna Paczka 2015 w Gródku nad Dunajcem

12 i 13 grudnia 2015 roku już po raz piąty w Gródku nad Dunajcem odbędzie się finał Szlachetnej Paczki. Patronat honorowy projektu w naszym rejonie objął Wójt Gminy - Józef Tobiasz. W tym roku pomocą zostało objętych 25 rodzin. 12 z nich czeka jeszcze na swojego Darczyńcę. Pomóc można na wiele sposobów...

12 i 13 grudnia 2015 roku już po raz piąty w Gródku nad Dunajcem odbędzie się finał  Szlachetnej Paczki. Patronat honorowy projektu w naszym rejonie objął Wójt Gminy - Józef Tobiasz. W tym roku pomocą zostało objętych 25 rodzin. 12 z nich czeka jeszcze na swojego Darczyńcę.

Pomóc można na wiele sposobów:

1. Wybrać Rodzinę na www.szlachetnapaczka.pl, spełniając jej konkretne potrzeby

2. W czasie finału pomóc Wolontariuszom w magazynie poprzez pakowanie, noszenie i rozwożenie paczek

3. Zebrać żywność, środki czystości, które możemy przekazać innym potrzebującym Rodzinom

3. Zebrać wolne datki na organizację finału – prezenty dla darczyńcy, papier do pakowania itp.

Jeśli nie masz pomysłu jak możesz pomóc, przyjdź do Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem  w wybrany dzień finału, a my pomożemy Ci się poczuć ważnym przez pomaganie. Możesz teraz polubić nas na facebook’u, aby być na bieżąco w naszych działaniach. Zapraszamy!

Drużyna SuperW