Podsumowanie 4-letniej działalności UKS 3 Staszkówka Jelna

W niedzielę 15 listopada w Domu Weselnym „Amarlis” w Siennej odbyło się podsumowanie 4- letniej działalności klubu UKS 3 Staszkówka Jelna. W spotkaniu uczestniczyły zawodniczki klubu, zarząd klubu, sztab szkoleniowy oraz zaproszenie goście.

W niedzielę 15 listopada w Domu Weselnym „Amarlis” w Siennej odbyło się podsumowanie 4- letniej działalności klubu UKS 3 Staszkówka Jelna. W spotkaniu uczestniczyły zawodniczki klubu (przybyło 59 dziewczyn, w klubie aktualnie trenuje ich ponad 70), był cały zarząd klubu oraz sztab szkoleniowy. Uroczystość swą obecnością uświetnili ponadto: Pan Zygmunt Paruch - Przewodniczący Rady Powiatu (dzięki jego wsparciu finansowemu impreza doszła do skutku), Wójtowie Gmin: Gródek nad Dunajcem - Pan Józef Tobiasz  i Moszczenica - Pan Jerzy Wałęga, Dyrektor Zespołu Szkół w Staszkówce Pani Halina Łaś i Dyrektor Zespołu Szkół w Jelnej Pan Ryszard Baziak, Sołtys wsi Jelna Pan Ryszard Małek (pomysłodawca i współorganizator  spotkania, właściciel firmy Marpol, która jest partnerem klubu), Pan Rafał Piecuch (z firmy Arpi – partner klubu) oraz Państwo Krystyna i Antoni Jurkowscy.

W programie uroczystości był obiad, prezentacja multimedialna 4-letnich dokonań i sukcesów klubu, przemówienia zaproszonych gości, którzy oprócz podziękowań wyrazili również swoje uznanie dla licznych sukcesów klubu nawet na arenie ogólnopolskiej. Wójt gminy Moszczenica Pan Wałęga wręczył na ręce trenera Michała Bąka nagrodę finansową dla klubu. Wyróżnione zostały również najlepsze zawodniczki, które otrzymały pamiątkowe medale i puchary ufundowane przez Pana Krzysztofa Bałuszyńskiego – członka zarządu klubu.

Zwieńczeniem uroczystości był deser oraz wspólne zdjęcia uczestników.

Zarządowi Klubu, trenerom, a przede wszystkim zawodniczkom gratulujumy wspaniałych osiągnięć, oraz życzymy kolejnych sukcesów na arenach piłkarskich...