Decydujące mecze w piłkarskim Pucharze Wójta - Gródek i Lipie na czele tabeli

Przed nami decydujące mecze w turnieju o Puchar Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem w piłce nożnej. Po pierwszej kolejce spotkań na czele tabeli dwie drużyny: Gródek oraz Lipie. Kto zdobędzie puchar? Zapraszamy 2 sierpnia (niedziela) na stadion w Bartkowej-Posadowej. Początek rozgrywek o godz. 16:00.

Do rywalizacji o Puchar Wójta zgłosiło się 5 drużyn: Lipie, Przydonica, Gródek, Sienna i Górowa. Tegorocznej rozgrywki prowadzone są w formule "każdy z każdym". Pierwsza kolejka spotkań odbyła się w niedzielę 26 lipca na boisku GKS Zawisza w Rożnowie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjeć.

Po pierwszej kolejce na czele tabeli Gródek i Lipie (po 6 pkt) natomiast w klasyfikacji "Króla Strzelców" prowadzą Jarek Groń - Gródek i Kamil Mordarski - Przydonica z ilością 3 strzelonych goli.

Obrońcą tytułu drużyna Gródek ale czy zdobędzie puchar po raz kolejny? Przekonamy się już w niedzielę!